اتاق فرار ذهن تاریک


سختی بازی
80%


مدت زمان بازی
60 دقیقه

تعداد نفرات بازی
4 تا 6 نفر

سبک بازی
معمایی، دلهره آور

بازیگر
دارد | ندارد

غنیمت
دارد | ندارد

مبلغ قابل پرداخت
نفری 60000 تومان
 
 
 
زک از نوادگان قاجار و خانواده ای مرفه می باشد که مدت هاست دچارOCD(وسواس فکری) است و از اختلال شخصیت ضد اجتماعی رنج می برد، که آن را از همه مخفی نگه میداشت. او نابغه ای بود که اطرافیانش درباره او می گفتند که با مغز دونفر و قلبی نصفه به دنیا آمده. واقعیت این بود که زک آدمها رو دوست نداشت و با روانکاوی بیمارانش به این باور رسیده بود که علم روانشناسی، هرگز او را به حقیقتی عالی نخواهد رساند و می اندیشید که باید پا فراتر گذارد. از این رو به دنبال ایده ای خارق العاده بود که حس برتری وتمایز طلبی او را ارضاء کند.
سالها پیش زک به کمک دکتر آوین(دوست و هم دانشگاهی قدیمی در دانشکده روانپزشکی) برای گروهی از داوطلبان دوره روانپزشکی در استخر خانه خود محلی را طراحی کرده بود که با تحت فشار قرار دادن روان آنها و بالا بردن ظرفیت روانیشان در تنگناهای ذهنی بتواند آنها را خرد کند، به این امید که برای رفتارشان یک تعریف علمی پیدا کند، ولی نمی دانست که با اینکار آنها را نابود می کند و زنده نمی مانند ولی برای شوق به کامیابی ادامه می داد و از پاک کردن اجسادشان در حوض اسید لذت نمی برد. تا اینکه به گفته زک همسر او قربانی بازی آوین شده و برای همیشه دست از تحقیقات خود کشید و به مصرف الکل رو آورد. زک برای سالیان متوالی خود را گناهکار می دانست تا اینکه تصمیم میگیرد به آن پایان دهد و به سراغ آوین برود.
دکتر “زکریا مستوفی” با نام مستعار زک عامل اصلی دستگیری MP09(بیمار چند شخصیتی دکتر آوین) که برای تسکین دردهایش به آزمایشگاه او رفته بود از اتفاقات زیرزمین ساختمان پزشکان آوین با خبر می شود که با اصابت ضربه ای به سرش از طرف MP09 چندین سال از حافظه خود را از دست داده و حافظه کوتاه مدت او دچار اختلال می شود و در حال حاضر بیشتر از دقایقی را بخاطر نمی آورد. دکتر مستوفی پس از بهبودی و مرخص شدن از بیمارستان به استخر خانه خود رفته و آنجا را بازسازی میکند تا به تحقیق خود ادامه دهد.
1- سن اعضای تیم بالای ۲۰ سال است و تیم از سلامتی کامل جسمانی و روانی برخوردار می باشد.
2- قبلا اتاق فرار بازی کرده، با “قوانین” اتاق فرار آشنا باشند.
3- همگی قوانین مربوط به قفلها را میدانند.
4- راس ساعت همگی با هم در محل میباشند،(نیازی نیست زودتر بیایید و محلی برای انتظار وجودندارد).
5- هیچگونه همراهی نباید با خود بیاورید بخصوص پدر و مادر و دوستانی که تمایلی به بازی کردن ندارند.
6- استفاده از مشروبات الکلی، مواد مخدر و داروهای روانگردان به هر شکل و فرمی ممنوع می باشد.
7- هرگونه خسارتی که تیم شما به دکور اتاق وارد کند مسئولیت ۱۰۰ درصد آن بعهده شما می باشد.
 
 
اطلاعات تماس
شماره تماس: 02177378211
آدرس : محدوده جردن، ظفر،(بعد از رزرو آدرس برای شما ارسال میگردد). رزرو حضوری نداریم
رزرو